APC Powersupply 230V
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 9.5 cm x 7 cm x 7 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 340 g |
| Input Voltage | 120/230 Volt wisselstroom V |
| Ontworpen voor | P/N: NBRK0201, NBRK0551, NBRK0570 |
| Output Voltage | 24 V |
| Productbeschrijving | APC - netspanningsadapter |
| Type apparaat | Netspanningsadapter - extern |
APC Powersupply 230V
| Merk: | APC |
| Model: | AP9505I |
| EAN: | 0731304021810 |
| SKU: | 1009976 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €73,34 / mnd
