APC Rack ATS 230V 16A 2 IEC 309 in 1 IEC 309 out
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 23.6 cm x 4.4 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 4.21 kg |
| Grootte rack | 1U |
| Input Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 2 x voeding IEC 60309 16A |
| Kleur | Zwart |
| Meegeleverde accessoires | Bevestigingskit, rackmontagebeugels |
| Netwerkgebruik | Ethernet 10/100, RS-232, USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR106SH4, AR106SH6, AR109SH4, AR109SH6, AR112SH4, AR112SH6, AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, SCL400RMJ1U, SCL500RM1UC, SCL500RM1UNC, SCL500RMI1UC, SCL500RMI1UNC, SMTL1000RM2UC, SMTL1000RMI2UC, SMTL750RMI2UC, SMX1500RM2UCNC, SMX750CNC, SRT5KRMXLW-TW |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Rack Automatic Transfer Switch AP4422 - redundante switch - 3840 VA |
| Protocol voor beheer op afstand | SNMP, Telnet, HTTP, SSH |
| Stroomcapaciteit | 3840 VA |
| Type apparaat | Redundante switch - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 1 x voeding IEC 60309 16A |
APC Rack ATS 230V 16A 2 IEC 309 in 1 IEC 309 out
| Merk: | APC |
| Model: | AP4422 |
| EAN: | 0731304333418 |
| SKU: | 2901433 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €880,05 / mnd

