APC Replacement Battery Cartridge 118
Omschrijving &Specificaties
Met de echte APC RBC wordt de UPS-performance hersteld in overeenstemming met de oorspronkelijke specificaties.| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen (BxDxH) | 20.3 cm x 58.4 cm x 7.6 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Batterij vormfactor | Insteekmodule |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 22.3 kg |
| Lokalisatie | België, Albanië, Australië, Bulgarije, Tsjechische republiek, Estland, Litouwen, Canada, IJsland, Nieuw-Zeeland, Roemenië, Luxemburg, Hongarije, Cyprus, Liechtenstein, Gibraltar, Malta, Bosnië, Kroatië, Macedonië, Slowakije, Slovenië, Letland, Andorra, Oostenrijk, Denemarken, Finland, Frankrijk, Duitsland, Italië, Nederland, Noorwegen, Polen, Portugal, Spanje, Zweden, Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Verenigde Staten, Griekenland, Ierland, Serbia, Montenegro |
| Ontworpen voor | Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower |
| Productbeschrijving | APC Replacement Battery Cartridge #118 - UPS-batterij - Loodzuur |
| Type apparaat | UPS-batterij |
APC Replacement Battery Cartridge 118
| Merk: | APC |
| Model: | APCRBC118 |
| EAN: | 0731304282686 |
| SKU: | 1754359 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €296,74 / mnd
