APC Smart-UPS 5000VA 208V Rackmount Tower
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS van APC beschermt essentiële gegevens door de betrouwbare levering van stroom van netwerkkwaliteit in traditioneel torenformaat of in rackformaat. De bekroonde Smart-UPS is de perfecte UPS voor de bescherming van bedrijfskritieke servers, spraak- en gegevensnetwerken, winkelapparatuur, het backoffice van winkels of banken en geldautomaten. De hoge werkelijke stroomuitvoer (watt), de lange gebruiksduur, de sinusgolfuitvoer, het LED-display met 16 segmenten en het intelligente accubeheer maken van de Smart-UPS de beste UPS in de serverklasse. De Smart-UPS is nog steeds de industriestandaard voor alle netwerk-UPS'en.| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 48.3 cm x 66 cm x 22.2 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Batterij vormfactor | Intern |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 97.7 kg |
| Grootte rack | 5U |
| Input Voltage | 208 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x voeding, NEMA L6-30 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 9.4 min. bij volledige belasting |
| Netwerkgebruik | Ethernet 10/100, RS-232 |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3140W, AR3150SP, AR3150W, AR3155SP, AR3155W, AR3157SP, AR3300SP, AR3300W, AR3305SP, AR3305W, AR3307SP, AR3340G, AR3340W, AR3350SP, AR3350W, AR3355SP, AR3355W, AR3357SP, AR4038IX432, NBWL0356A, SMX2000LVNCUS, SMX2000LVUS, SMX3000HVTUS, SRT1000RMXLA |
| Output Voltage | 208 Volt wisselstroom V ± 5% |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS - UPS - 4 kW - 5000 VA |
| Protocol voor beheer op afstand | SNMP, Telnet, HTTP, HTTPS, WAP |
| Stroomcapaciteit | 4 kW / 5000 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 2 x voeding, NEMA L6-20 2 x voeding, NEMA L6-30 |
APC Smart-UPS 5000VA 208V Rackmount Tower
| Merk: | APC |
| Model: | SUA5000RMT5U |
| SKU: | 1372655 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €3.380,12 / mnd




