APC Smart-UPS RT 3000VA RM 2U Hardwire In- / Output IEC USB 4min Runtime 2700W
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS On-Line biedt echte HD-stroombeveiliging met dubbele online conversie voor servers, spraak-/gegevensnetwerken, medische laboratoria en licht industriële toepassingen.- Melding batterij-uitval
- ECO-modus
- LCD-display
- Omwisselbaar rek/toren
- Opnieuw instelbare circuitonderbrekers
- Goedgekeurd door veiligheidsbureau
- Koude-startmogelijkheid
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 63.5 cm x 8.5 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
| Gewicht | 31.3 kg |
| Grootte rack | 19" - 2U |
| Input Voltage | 208/230 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 4 min. bij volledige belasting |
| Meegeleverde accessoires | Rekmontagerails |
| Milieunormen | ENERGY STAR |
| Netwerkgebruik | USB |
| Ontworpen voor | P/N: AR2487G, AR3100W, AR3105SP, AR3105W, AR3140G, AR3155W, AR3305W, AR3340G, AR3355SP, AR3355W, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A, SMX2000LVNCUS, SRT1500RMXLA-NC |
| Output Voltage | 208/230 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 3000VA RM - UPS - 2700 Watt - 3000 VA |
| Stroomcapaciteit | 2700 Watt / 3000 VA |
| Type apparaat | UPS - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 2 x voeding IEC 60320 C19 6 x voeding IEC 60320 C13 |
APC Smart-UPS RT 3000VA RM 2U Hardwire In- / Output IEC USB 4min Runtime 2700W
| Merk: | APC |
| Model: | SRT3000RMXLW-IEC |
| EAN: | 0731304320074 |
| SKU: | 2493825 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €2.418,74 / mnd




