APC Smart-UPS SRT 48 V 1 kVA 1.5 kVA Battery Pack
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 8.5 cm x 53.6 cm x 43.2 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 29.9 g |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: SRT1000XLA, SRT1000XLI, SRT1500XLA, SRT1500XLI |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 48V 1kVA 1.5kVA Battery Pack - batterijhouder - Loodzuur |
| Type apparaat | Batterijhouder - extern |
APC Smart-UPS SRT 48 V 1 kVA 1.5 kVA Battery Pack
| Merk: | APC |
| Model: | SRT48BP |
| EAN: | 0731304330141 |
| SKU: | 3433964 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €644,04 / mnd



