APC Smart-UPS SRT 48 V 1 kVA 1.5 kVA RM Battery Pack
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 53.6 cm x 8.5 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 29.9 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300SP-R, AR9307SP, AR9307SP-R, SRT1000RMXLA, SRT1000RMXLA-NC, SRT1000RMXLI, SRT1000RMXLI-NC, SRT1500RMXLA, SRT1500RMXLA-NC, SRT1500RMXLI, SRT1500RMXLI-NC |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 48V 1kVA and 1.5kVA RM Battery Pack - batterijhouder - Loodzuur |
| Type apparaat | Batterijhouder - rack-monteerbaar / extern |
APC Smart-UPS SRT 48 V 1 kVA 1.5 kVA RM Battery Pack
| Merk: | APC |
| Model: | SRT48RMBP |
| EAN: | 0731304330103 |
| SKU: | 3433965 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €804,63 / mnd

