APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Battery Pack
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS On-Line biedt echte HD-stroombeveiliging met dubbele online conversie voor servers, spraak-/gegevensnetwerken, medische laboratoria en licht industriële toepassingen.- Automatische interne bypass
- Instelbare bedrijfsduur
- Intelligent batterijbeheer
- Vervanging hete accu's mogelijk
- Automatische herstart van belastingen na uitschakelen UPS
- Temperatuurafhankelijk laden van de accu
- Aanstuurbaar vanuit het netwerk
- InfraStruXure beheercompatibel
- SmartSlot
- LED-statusindicatoren
- Seriële connectiviteit
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 59.4 cm x 8.5 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 40.6 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300SP-R, AR9307SP, AR9307SP-R, SRT10RMXLIX806, SRT1500XLI, SRT3000RMXLA, SRT3000RMXLA-NC, SRT3000RMXLI-NC, SRT3000RMXLT, SRT3000RMXLT-5KTF, SRT3000RMXLT-NC, SRT3000RMXLW-IEC, SRT6KRMXLIM |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Battery Pack - batterijhouder - Loodzuur |
| Type apparaat | Batterijhouder - rack-uitvoering |
APC Smart-UPS SRT 96V 3kVA RM Battery Pack
| Merk: | APC |
| Model: | SRT96RMBP |
| EAN: | 0731304317739 |
| SKU: | 2484936 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.044,86 / mnd

