APC Smart-UPS X External Battery Pack Rack Tower
Omschrijving &Specificaties
Door één of meerdere APC Smart-UPS X External battery pack's aan te sluiten op de bijbehorende APC Smart-UPS X kan je het aantal minuten dat de APC SMX UPS zelfstandig noodstroom kan leveren eenvoudig verhogen. Een runtime van meerdere uren is zo zelfs mogelijk.In de SMX120BP zitten twee (APCRBC143) interne batterij cartridges en deze zijn eenvoudig, veilig en zelfstandig door de gebruiker te vervangen. Dit zonder dat je de SMX120BP moet loskoppelen of de bijbehorende APC SMX en of aangesloten apparatuur moet uitschakelen. Zo verleng je eenvoudig en goedkoop de levensduur van de APC Smart-UPS en blijft je apparatuur altijd online.
Een Smart-UPS X External battery pack is rack/tower convertible. Je kan hem dus zowel in een rack te monteren met de meegeleverde inbouwbeugels als rechtop plaatsen.
- Vervanging hete accu's mogelijk
- Instelbare bedrijfsduur
- Intelligent batterijbeheer
- Omwisselbaar rek/toren
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 178 cm x 48.3 cm x 43.2 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 60.91 kg |
| Grootte rack | 4U |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: AR106SH6, AR109SH6, AR112SH6, AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3357X674, AR9300SP, AR9300SP-R, AR9307SP, AR9307SP-R, SMX2000LVNCUS, SMX2000LVUS, SMX2200HVNC, SMX3000HV-BR, SMX3000HVNC, SMX3000HVT, SMX3000HVTUS, SMX3000LV2U-BR, SMX3000LVNCUS, SMX3000LVUS |
| Output Voltage | 120 V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS X 120V External Battery Pack Rack/Tower - batterijhouder - Loodzuur |
| Type apparaat | Batterijhouder - rack-monteerbaar / extern |
APC Smart-UPS X External Battery Pack Rack Tower
| Merk: | APC |
| Model: | SMX120BP |
| EAN: | 0731304292562 |
| SKU: | 1986423 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €550,04 / mnd






