APC SmartUPS RT3000VA XL Rack/Tower black 230V external run
Omschrijving &Specificaties
De Smart-UPS van APC beschermt essentiële gegevens door de betrouwbare levering van stroom van netwerkkwaliteit in traditioneel torenformaat of in rackformaat. De bekroonde Smart-UPS is de perfecte UPS voor de bescherming van bedrijfskritieke servers, spraak- en gegevensnetwerken, winkelapparatuur, het backoffice van winkels of banken en geldautomaten. De hoge werkelijke stroomuitvoer (watt), de lange gebruiksduur, de sinusgolfuitvoer, het LED-display met 16 segmenten en het intelligente accubeheer maken van de Smart-UPS de beste UPS in de serverklasse. De Smart-UPS is nog steeds de industriestandaard voor alle netwerk-UPS'en.| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43 cm x 68 cm x 9 cm |
| Batterij vormfactor | Insteekmodule |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 47 kg |
| Grootte rack | 2U |
| Input Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x voeding IEC 60320 C20 |
| Kleur | Zwart |
| Looptijd (maximaal) | 3.5 min. bij volledige belasting |
| Ontworpen voor | P/N: AR3003, AR3003SP, AR3006, AR3006SP, AR3103, AR3103SP, AR3106, AR3106SP, AR3140G, AR3155W, AR3305W, AR3340G, AR3355W, AR3357X674, AR4018IX429, AR4018SP, AR4018SPX429, AR4018SPX431, AR4018SPX432, AR4018X429, AR4024IX431, AR4024SP, AR4024SPX429, AR4024SPX431, AR4024SPX432, AR4038IX432, NBWL0356A |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Smart-UPS XL Modular 3000VA - UPS - 2.85 kW - 3000 VA |
| Stroomcapaciteit | 2.85 kW / 3000 VA |
| Type apparaat | UPS - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 7 x voeding IEC 60320 C13 1 x voeding IEC 60320 C19 |
APC SmartUPS RT3000VA XL Rack/Tower black 230V external run
| Merk: | APC |
| Model: | SUM3000RMXLI2U |
| EAN: | 0731304224570 |
| SKU: | 1179596 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €2.566,82 / mnd








