EATON HotSwap MBP 11000i 3 1
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 33.6 cm x 13.2 cm x 13 cm |
| Gewicht | 5.5 kg |
| Grootte rack | 19" |
| Productbeschrijving | Eaton HotSwap MBP 11000i 3:1 - overbruggingsschakelaar - 11000 VA |
| Stroomcapaciteit | 11000 VA |
| Type apparaat | Overbruggingsschakelaar - extern |
| Uitgangsaansluitingen | 4 x voeding IEC 60309 16A |
EATON HotSwap MBP 11000i 3 1
| Merk: | EATON |
| Model: | MBP11KI31 |
| EAN: | 0743172040169 |
| SKU: | 2088788 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €545,05 / mnd
