APC Rack PDU Basic 1 U 22kW
Omschrijving &Specificaties
Standaard rack-PDU's van APC bieden betrouwbare stroomverdeling via één enkele ingang met meerdere uitgangen (contactdozen) en verdelen zowel stroom aan kleine eenfasige schakelingen als aan grote 3-fasige oplossingen.- Monteerbaar in een rek
- Enkelvoudige bron voor ingangsspanning
- Voordelige stroomverdeling
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.7 cm x 25.4 cm x 4.4 cm |
| Bedradingsingang | 3-fase |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 4.84 kg |
| Input Voltage | 400 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | 1 x voeding IEC 60309 |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: SCL400RMJ1U, SCL500RM1UC, SCL500RM1UNC, SCL500RMI1UC, SCL500RMI1UNC, SMTL1000RM2UC, SMTL1000RMI2UC, SMTL750RM2UC, SMTL750RMI2UC, SMX1500RMNCUS, SMX1500RMUS, SMX3000LVUS, SMX3000RMLVUS, SMX3KRMLVNCUS, SMX750US, SRT1000RMXLI, SRT1000RMXLI-NC, SRT10RMXLIX806, SRT5KRMXLTUS, SRT5KRMXLW-TW |
| Output Voltage | 230 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Basic Rack PDU - voedingsverdeeleenheid - 22 kW |
| Snoerlengte | 2.44 m |
| Stroomcapaciteit | 22 kW |
| Type apparaat | Voedingsverdeeleenheid - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 6 x voeding IEC 60320 C19 |
APC Rack PDU Basic 1 U 22kW
| Merk: | APC |
| Model: | AP7526 |
| EAN: | 0731304232667 |
| SKU: | 1756446 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €552,12 / mnd







