APC Replacement Battery Cartridge 57 Japan
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Aantal batterijen | 1 |
| Afmetingen (BxDxH) | 16.5 cm x 41.9 cm x 7 cm |
| Batterij | Loodzuur |
| Batterij vormfactor | Intern |
| Garantie van de fabrikant | 1 jaar garantie |
| Gewicht | 11.2 kg |
| Lokalisatie | Japan |
| Ontworpen voor | Smart-UPS RT 48V Battery Pack, 48V RM Battery Pack |
| Productbeschrijving | APC Replacement Battery Cartridge #57 - UPS-batterij - Loodzuur |
| Type apparaat | UPS-batterij |
APC Replacement Battery Cartridge 57 Japan
| Merk: | APC |
| Model: | RBC57J |
| EAN: | 0731304228738 |
| SKU: | 3784787 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €545,42 / mnd
