APC Service Bypass Panel 100-240V 30A BBM Hardwire Input/Output
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 43.2 cm x 64.8 cm x 8.9 cm |
| Garantie van de fabrikant | 2 jaar garantie |
| Gewicht | 11.4 kg |
| Grootte rack | 19" - 2U |
| Input Voltage | 100/120 Volt wisselstroom V |
| Invoerconnectors | Vaste draad |
| Kleur | Zwart |
| Ontworpen voor | P/N: SRT1500XLI, SRT3000RMXLI, SRT3000RMXLI-NC, SRT3000RMXLW-IEC, SRT3000XLI, SRT3000XLW-IEC, SRT5KRMXLIM, SRT6KRMXLIM, SURT3000XLICH, SURT3000XLI-ET, SURT5000XLICH, SURTD2200XLIM, SURTD3000RMXLI, SURTD3000XLI, SURTD3000XLI-CC, SURTD3000XLIM, SURTD5000RMXLI, SURTD5000XLI-CC, SURTD5000XLI-ET |
| Output Voltage | 100/120 Volt wisselstroom V |
| Productbeschrijving | APC Service Bypass Panel - overbruggingsschakelaar |
| Type apparaat | Overbruggingsschakelaar - rack-uitvoering |
| Uitgangsaansluitingen | 1 x vaste draad |
APC Service Bypass Panel 100-240V 30A BBM Hardwire Input/Output
| Merk: | APC |
| Model: | SBP3000 |
| EAN: | 0731304212713 |
| SKU: | 1192808 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €515,46 / mnd
