LEXMARK 2500-Sheet Tray CS92x CX92x A4
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Aantal medialaden | 2 |
| Afmetingen (BxDxH) | 61.5 cm x 65.3 cm x 30.4 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Mediagrootten | A4 (210 x 297 mm) |
| Mediatype | Gewoon papier, hechtend papier, kringlooppapier, bordpapier, glans papier |
| Ontworpen voor | Lexmark C9235, CS921DE, CS923DE, CX921DE, CX922DE, CX923DTE, CX923DXE, CX924DTE, CX924DXE, XC9225, XC9235, XC9235dte, XC9235dxe |
| Productbeschrijving | Lexmark Tandem Tray - medialade / toevoer - 2500 vellen |
| Producttype | Medialade / toevoer |
| Totale mediacapaciteit | 2500 vellen |
LEXMARK 2500-Sheet Tray CS92x CX92x A4
| Merk: | LEXMARK |
| Model: | 32C0052 |
| EAN: | 0734646630351 |
| SKU: | 2895899 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €1.096,61 / mnd
