EPSON S042538 Photo paper glossy 200g/m2 A4 20 sheets 1-pack
Omschrijving &Specificaties
Foto's kunnen speciale en gelukkige momenten terugbrengen. Haal dus alles uit uw herinneringen met dit betaalbare glanzende fotopapier. U hoeft niet te kiezen; met dit betaalbare maar hoogwaardige fotopapier kunt u al uw favoriete foto's printen.| Product Eigenschappen | |
| Afwerking oppervlakte | Glanzend |
| Compatibel met | EcoTank ET-1110, 2750, 2751, 2756, 4750; EcoTank Pro ET-5800; Expression ET-2710; Expression Home XP-240; Expression Home HD XP-15000; Expression Photo HD XP-15000; SureColor P706, SC-T5160, T3160; WorkForce ET-4700, WF-2810, 7720, 7725, 7840, 7845; WorkForce Pro WF-3725, 4745, 4835, C5790 |
| Inbegrepen aantal | 20 vel(len) |
| Mediagewicht | 200 g/m² |
| Mediagrootte | A4 (210 x 297 mm) |
| Productbeschrijving | Epson - fotopapier - glanzend - 20 vel(len) - A4 - 200 g/m² |
| Producttype | Fotopapier |
EPSON S042538 Photo paper glossy 200g/m2 A4 20 sheets 1-pack
| Merk: | Epson |
| Model: | C13S042538 |
| EAN: | 8715946529431 |
| SKU: | 2014208 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €7,60 / mnd
