HP Backlit Polyester Film-152,4cm 285 g/m² 60 inch x 30.5 m DesignJet LX600 LX800 L25500 L65500
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Mat |
| Compatibel met | DesignJet 5000ps uv (60"), 5000uv (60"), 5500 uv (60"), 5500ps uv (60"), L25500 (60"), L26500, L28500 |
| Dikte media | 220 micron |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Mediagewicht | 285 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (152,4 cm x 30,5 m) |
| Productbeschrijving | HP - transparant - mat - 1 rol(len) - Rol (152,4 cm x 30,5 m) - 285 g/m² |
| Productmateriaal | Polyester |
| Producttype | Transparant |
HP Backlit Polyester Film-152,4cm 285 g/m² 60 inch x 30.5 m DesignJet LX600 LX800 L25500 L65500
| Merk: | HP INC. |
| Model: | CR663B |
| EAN: | 0848412012552 |
| SKU: | 2109774 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €195,79 / mnd
