HP Gloss Poster Papier 3inCore 190g/m2 1016 mm x 91,4 m
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Glanzend |
| Compatibel met | Lenovo System x3650 M5 8871 |
| Dikte media | 185 micron |
| Helderheid media | 92 |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Mediagewicht | 190 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (101,6 cm x 61 m) |
| Productbeschrijving | HP - aanplakbord - glanzend - 1 rol(len) - Rol (101,6 cm x 61 m) - 190 g/m² |
| Producttype | Aanplakbord |
| Witheid van media | 120 |
HP Gloss Poster Papier 3inCore 190g/m2 1016 mm x 91,4 m
| Merk: | HP INC. |
| Model: | L5Q08A |
| EAN: | 0848412016192 |
| SKU: | 2409331 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €194,60 / mnd
