HP paper coated universal 36inch roll
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Mat |
| Compatibel met | DesignJet 10XX, 2000, 2500, 2800, 3000, 330, 350, 3500, 3800, 40XX, 430, 45X, 45XX, 488, 500, 5000, 510, 5100, 5500, 700, 75X, 800, 815, 820, 9000, L26500, T1100, T1120, T1200, T1300, T1500, T2300, T520, T610, T7100, T770, T790, T920, Z2100, Z3100, Z3200, Z5200, Z6100, Z6200; Designjet Copier cc800 |
| Dikte media | 0,125 mm (4.9 mil) |
| Helderheid media | 89 |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Laag | Gecoat |
| Mediagewicht | 90 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (91,4 cm x 45,7 m) |
| Productbeschrijving | HP Universal - papier - mat - 1 rol(len) - Rol (91,4 cm x 45,7 m) - 90 g/m² |
| Productmateriaal | Houtvezel |
| Producttype | Papier |
| Witheid van media | 117 |
HP paper coated universal 36inch roll
| Merk: | HP INC. |
| Model: | Q1405B |
| EAN: | 0848412015980 |
| SKU: | 2389579 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €26,19 / mnd
