HP paper coated heavy 42inch 30m roll
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Compatibel met | DesignJet 3000, 3500, 3800, 4000, 4020, 4500, 4520, 500, 5000, 510, 5100, 5500, 800, 815, 820, 9000, L26500, T1100, T1120, T1200, T1300, T2300, T610, T7100, T770, T790, Z2100, Z3100, Z3200, Z5200, Z6100, Z6200; Designjet Copier cc800 |
| Dikte media | 172 micron |
| Helderheid media | 97 |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Laag | Gecoat |
| Mediagewicht | 131 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (106,7 cm x 30,5 m) |
| Productbeschrijving | HP Universal - papier - 1 rol(len) - Rol (106,7 cm x 30,5 m) - 131 g/m² |
| Producttype | Papier |
| Witheid van media | 133 |
HP paper coated heavy 42inch 30m roll
| Merk: | HP INC. |
| Model: | Q1414B |
| EAN: | 0848412015942 |
| SKU: | 2389582 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €43,43 / mnd

