HP paper coated universal 42inch roll
Omschrijving &Specificaties
Dit gunstig geprijsde papier produceert sprekendere kleuren, scherpere tekst en contrastrijker zwart voor een professionele kwaliteit bij productiesnelheid. Ideaal voor professionals met een hoge productie die werken met geografische informatiesystemen, architectuur- en technisch ontwerpapplicaties.- Precieze lijnen met scherpe, fijne details
- Ontworpen en getest om met de printer consistent hoge prestaties te leveren
| Product Eigenschappen | |
| Afdruktechnologie | Inktjet |
| Afwerking oppervlakte | Mat |
| Compatibel met | DesignJet 3000, 3500, 3800, 4000, 4020, 4500, 4520, 500, 5000, 510, 5100, 5500, 800, 815, 820, 9000, L26500, T1100, T1120, T1200, T1300, T1708, T2300, T610, T7100, T770, T790, Z2100, Z3100, Z3200, Z5200, Z6100, Z6200; Designjet Copier cc800 |
| Dikte media | 0,125 mm (4.9 mil) |
| Helderheid media | 89 |
| Inbegrepen aantal | 1 rol(len) |
| Laag | Gecoat |
| Mediagewicht | 90 g/m² |
| Mediagrootte | Rol (106,7 cm x 45,7 m) |
| Productbeschrijving | HP Universal - papier - mat - 1 rol(len) - Rol (106,7 cm x 45,7 m) - 90 g/m² |
| Productmateriaal | Houtvezel |
| Producttype | Papier |
| Witheid van media | 117 |
HP paper coated universal 42inch roll
| Merk: | HP INC. |
| Model: | Q1406B |
| EAN: | 0848412015997 |
| SKU: | 2389580 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €30,84 / mnd
