STM dux macbook air 13inch retina black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 31.01 cm x 1.01 cm x 21.84 cm |
| Gewicht | 300 g |
| Kleur | Transparant |
| Notebookcompatibiliteit | 13" |
| Ontworpen voor | Apple MacBook Air with Retina display (13.3 inch) |
| Productbeschrijving | STM Dux boven- en achterhoes van notebook |
| Productmateriaal | Polycarbonaat, thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Producttype | Boven- en achterhoes van notebook |
| Voorzieningen | Met rubber bekleed |
STM dux macbook air 13inch retina black
| Merk: | STM |
| Model: | STM-122-218M-01 |
| EAN: | 0765951763281 |
| SKU: | 3900173 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €29,28 / mnd
