STM myth brief 15inch slate blue
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 35 cm x 1.6 cm x 24.1 cm |
| Draagriem | Draaggreep bovenzijde, aanpasbare schouderlus |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gewicht | 0.85 kg |
| Kleur | Leiblauw |
| Notebookcompatibiliteit | 15" |
| Productbeschrijving | STM Myth draagtas voor notebook |
| Productmateriaal | 300D x 600D nylon/polyester |
| Producttype | Draagtas voor notebook |
| Voorzieningen | Vochtbestendig, verwijderbare schouderriem, waterafstotend, Webbing handgrepen, CableReady |
STM myth brief 15inch slate blue
| Merk: | STM |
| Model: | STM-117-185P-02 |
| EAN: | 0608410057050 |
| SKU: | 3900114 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €32,08 / mnd


