STM myth pack 18l 15inch slate blue
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 29 cm x 15 cm x 45 cm |
| Draagriem | Draagriemen voor schouder, draaggreep bovenzijde |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gewicht | 1 kg |
| Kleur | Leiblauw |
| Notebookcompatibiliteit | 15" |
| Productbeschrijving | STM Myth rugzak voor notebook |
| Productmateriaal | 300D x 600D nylon/polyester |
| Producttype | Rugzak voor notebook |
| Voorzieningen | Vochtbestendig, geventileerd achterpaneel, waterafstotend, Webbing handgrepen, CableReady, SlingTech |
STM myth pack 18l 15inch slate blue
| Merk: | STM |
| Model: | STM-117-186P-02 |
| EAN: | 0608410057098 |
| SKU: | 3900093 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €45,83 / mnd



