STM myth sleeve 13inch slate blue
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 34 cm x 2 cm x 25.5 cm |
| Draagriem | Aanpasbare schouderlus, gewatteerd handvat |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gewicht | 0.28 kg |
| Kleur | Leiblauw |
| Notebookcompatibiliteit | 13" |
| Productbeschrijving | STM Myth beschermhoes notebook |
| Productmateriaal | 300D x 600D nylon/polyester |
| Producttype | Beschermhoes notebook |
| Voorzieningen | Verwijderbare schouderriem, waterafstotend |
STM myth sleeve 13inch slate blue
| Merk: | STM |
| Model: | STM-114-184M-02 |
| EAN: | 0608410056930 |
| SKU: | 3900107 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €24,30 / mnd


