TRANSCEND 4GB DDR4 2666Mhz U-DIMM 1Rx8 512Mx8 CL19 1.2V
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Capaciteit | 4 GB |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Gegevensintegriteitscontrole | Niet-ECC |
| Geheugentype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Latentie | CL19 |
| Productbeschrijving | Transcend - DDR4 - module - 4 GB - DIMM 288-PIN - 2666 MHz / PC4-21300 - niet-gebufferd |
| Producttype | Geheugenmodule |
| Snelheid | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Upgradetype | Systeemspecifiek |
| Voltage | 1.2 V |
| Voorzieningen | Single rank, niet-gebufferd |
TRANSCEND 4GB DDR4 2666Mhz U-DIMM 1Rx8 512Mx8 CL19 1.2V
| Merk: | TRANSCEND |
| Model: | TS2666HLH-4G |
| EAN: | 0760557846789 |
| SKU: | 3823787 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €21,65 / mnd
