TRANSCEND JetFlash 790K 128GB USB 3.1 Gen 1 Flash Drive 100MB/s black
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Benodigd besturingssysteem | Apple MacOS 9.0 of hoger, Linux Kernel 2.4.2 of hoger, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8, Windows 8.1 |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Microsoft Certificatie | Compatibel met Windows 7 |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Productbeschrijving | Transcend JetFlash 790 - USB-flashstation - 128 GB |
| Producttype | USB-flashstation |
| Type interface | USB 3.0 |
TRANSCEND JetFlash 790K 128GB USB 3.1 Gen 1 Flash Drive 100MB/s black
| Merk: | TRANSCEND |
| Model: | TS128GJF790K |
| EAN: | 0760557828020 |
| SKU: | 2131365 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €13,71 / mnd
