TRANSCEND JetFlash 790K 16GB USB3.0 USB stick Capless en sliding design
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Benodigd besturingssysteem | Apple MacOS 9.0 of hoger, Linux Kernel 2.4.2 of hoger, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8, Windows 8.1 |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Microsoft Certificatie | Compatibel met Windows 7 |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Productbeschrijving | Transcend JetFlash 790 - USB-flashstation - 16 GB |
| Producttype | USB-flashstation |
| Type interface | USB 3.0 |
TRANSCEND JetFlash 790K 16GB USB3.0 USB stick Capless en sliding design
| Merk: | TRANSCEND |
| Model: | TS16GJF790K |
| EAN: | 0760557827993 |
| SKU: | 2131362 |
| Beschikbaarheid: | 2-3 Dagen |
-
Vanaf €4,66 / mnd


