TRANSCEND JetFlash 790K 64GB USB3.0 USB stick Capless en sliding design
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Benodigd besturingssysteem | Apple MacOS 9.0 of hoger, Linux Kernel 2.4.2 of hoger, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8, Windows 8.1 |
| Garantie van de fabrikant | Levenslange beperkte garantie |
| Microsoft Certificatie | Compatibel met Windows 7 |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Productbeschrijving | Transcend JetFlash 790 - USB-flashstation - 64 GB |
| Producttype | USB-flashstation |
| Type interface | USB 3.0 |
TRANSCEND JetFlash 790K 64GB USB3.0 USB stick Capless en sliding design
| Merk: | TRANSCEND |
| Model: | TS64GJF790K |
| EAN: | 0760557828013 |
| SKU: | 2131364 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €7,43 / mnd
