WD Red SSD SA500 NAS 500GB 2.5inch SATA III 6 Gb/s bulk
Omschrijving &Specificaties
| Product Eigenschappen | |
| Afmetingen (BxDxH) | 69.85 mm x 100.2 mm x 7 mm |
| Capaciteit | 500 GB |
| Functies | 24x7 continu bedrijf, 3D NAND Technology |
| Garantie van de fabrikant | 5 jaar garantie |
| Gegevensoverdrachtsnelheid | 600 MBps |
| Gewicht | 37.4 g |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Model | 2.5" |
| Productbeschrijving | WD Red SA500 NAS SATA SSD WDS500G1R0A - solid state drive - 500 GB - SATA 6Gb/s |
| Type | Solid state drive - intern |
WD Red SSD SA500 NAS 500GB 2.5inch SATA III 6 Gb/s bulk
| Merk: | WESTERN DIGITAL |
| Model: | WDS500G1R0A |
| EAN: | 0718037872346 |
| SKU: | 3564611 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
-
Vanaf €52,94 / mnd


